Технології

ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО В VILMATE

VILMATE працює з різними технологіями для розробки мобільних додатків і веб-ресурсів. Наша команда складається з фахівців високого рівня, які розбираються в двох або більше технологіях і можуть комбінувати їх, якщо це потрібно для проекту.

Список технологій, з якими працює VILMATE:


JavaScript / TypeScript (Angular (50%), React (15%), Node.js (15%), React Native (20%)) - 39%

C # (.NET Core) - 18%

PHP (Laravel) - 7%

Python (Django) - 6%

Android (Java, Kotlin) - 5%

iOS (Swift, Objective-C) - 7%

QA (Automation, Manual) - 18%


Не знайшли потрібну вакансію?


Напишіть нам! Якщо ви - профі, ми з радістю підшукаємо для вас роботу відповідно до ваших вмінь.

QA Testing(автоматизація, вручну)
QA Testing(автоматизація, вручну)

Вчасне виявлення помилок в програмному забезпеченні економить час і гроші. Ось чому систематичне тестування програмного забезпечення є таким важливим при розробці програмного забезпечення і має проводитися з самого початку.

iOS (Swift, Objective-C)
iOS (Swift, Objective-C)

Ми робимо красиві додатки для самих інноваційних мобільних операційних систем на ринку. Vilmate пропонує послуги з розробки додатків iOS для iPhone, iPad та Apple Watch. Ми використовуємо різні платформи Apple Inc. для розробки сторонніх додатків, щоб пропонувати нашим клієнтам швидкі та ефективні рішення для їхніх потреб.

Android (Java, Kotlin)
Android (Java, Kotlin)

Ми допомагаємо нашим клієнтам поширювати свої ідеї на максимально можливу аудиторію. Ми розробляємо додатки Android для мобільних телефонів, планшетів, носяться пристроїв, Google TV.

Python (Django)
Python (Django)

Сьогодні у нашій компанії розробляється кілька проектів на Python. Велика частина проектів - це стартапи, пов'язані з галузями Fintech і Crowdfunding.

PHP (Laravel)
PHP (Laravel)

Розробники PHP з інженерних груп Vilmate scale створюють безпечне і потужне програмне забезпечення для окремих клієнтів - від невеликих веб-додатків до багатофункціональних корпоративних систем.

C # (.NET Core)
C # (.NET Core)

Бізнесменам, які хочуть стимулювати інтерес клієнтів до своїх товарів, слід брати до уваги розробку додатків. Додатки, створені з використанням мови програмування C#, - кращий спосіб привернути більше клієнтів і полегшити їхнє життя.

React Native
React Native

Наші розробники React Native використовують цю технологію, тому що вона дуже підходить для розробки невеликих додатків, а також для відображення складних логістичних процесів. Більш того, оскільки React Native об'єднує технології iOS і Android, впровадження React Native економить гроші наших клієнтів, бо розробка займає менше часу.

Node.js
Node.js

Node.js - це пріоритетний вибір, коли справа доходить до розробки масштабованих додатків, які завжди повинні забезпечувати оптимальний час відгуку навіть при великих навантаженнях. Крім того, NodeJS заснований на JavaScript, і можна розробляти як інтерфейс, так і серверну частину на одній мові. 

React
React

React - це програмна бібліотека JavaScript з відкритим вихідним кодом, спочатку розроблена Facebook. Зазвичай він служить основою для реалізації користувальницьких інтерфейсів або компонентів для користувача інтерфейсу для односторінкових додатків або мобільних додатків.

Angular
Angular

Веб-додатки з Angular масштабуються, ефективні, і чуйний. Веб-фреймворк Angular заснований на тіпобезопасном мові програмування TypeScript і являє собою комплексну платформу для розробки веб-додатків, настільних і мобільних додатків.

JavaScript / TypeScript
JavaScript / TypeScript

Протягом 8 років, команда розробників Vilmate використовує мову JavaScript, щоб надати нашим клієнтам багатофункціональні, ефективні і масштабовані додатки. Наші розробники Javascript працюють над моделями аутсорсингу і аутстаффінгу, генерують високоякісний код і забезпечують швидке завершення проекту. 

Не знайшов цікаву для тебе технологію?

Залиш свій email і назву технології, з якою хотів би працювати і ми постараємося запропонувати тобі цікаву вакансію. Можливо, вона вже чекає саме на тебе! У нас дуже часто відкриваються нові вакансії, тому будемо раді знайомству!